05-10-2018

Opinia Komisji Zakładowej projektu nowego algorytmu

04 października Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Rzeszowskiej przyjęła opinię projektu rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie sposobu podziału środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego oraz potencjału badawczego znajdujących się w dyspozycji ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki oraz na zadania związane z utrzymaniem powietrznych statków szkolnych i specjalistycznych ośrodków szkoleniowych kadr powietrznych.