17-12-2021

Poprzyj petycję w sprawie poprawy sytuacji finansowej na uczelniach i instytutach

Zwracamy się z apelem do całego środowiska akademickiego oraz wszystkich Polek i Polaków, do członków i sympatyków NSZZ „Solidarność”, do wszystkich którym leży na sercu dobry stan Polskiej Nauki o składanie podpisu pod petycją. Wystarczy wejść w poniższy link i potwierdzić chęć złożenia podpisu:

Prosimy o rozpowszechnianie powyższej informacji wśród rodzin i znajomych.

Deklaracja dostępności | Polityka prywatności